Biz kimiz?

Togi Metal 2013 yılında, Malatya’da 1976 yılından beri faaliyet gösteren Özkalite firmasının sahibi Celal Abbas Karaduman ve 2004 yılından bu yana prefabrik sektöründe bir çok bașarılı projelere imza atan Yusuf Sanlı tarafından kurulmuștur. Togi Metal’in altyapısında 1900 adet toplam konteyner üretimi, gerek yurt içi gerekse yurt dıșında yüzlerce șantiye ve
konut projeleri vardır. Togi Metal Malatya’da faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Togi Metal, mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki ekonomik, emniyetli ve estetik projeleri hayata geçirmek; üretim, satıș ve satıș sonrası süreçlerde müșteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüștürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daima girișimci, yenilikçi ve gelișime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Uzmanlaștığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı bașarabilen bir kuruluș olmak.

Misyonumuz

Uzmanlaștığımız tüm konularda çağdaș, güvenilir, çevreye duyarlı, müșteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalıșanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değișimi kabul eden ve sürekli kendini geliștiren öncü bir kurum olmaktır. Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak bașarı ve tecrübelerini geliștirmek, onları uluslararası alana tașıyarak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

Politikamız

Sürekli kalite iyileștirme anlayıșını benimseriz ve paylașırız. Müșterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müșteri mutluluğunu her șeyin üzerinde tutarız. Takım anlayıșını benimseriz ve yașatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini artırır geliștiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileștiren yenilikçi bir kurulușuz. Standartlara uygun ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite ve hizmet anlayıșımızın, güvenlik șemsiyesi altında tüm müșterilerimize ulașmasını sağlarız.